پست الکترونیک (ایمیل)[ایمیل محافظت شده]

الان تماس بگیر۱-۲۰۱-۶۲۷۹۰۹۹+
+ 0086 18807302601

EN

دربارهی ما

صفحه اصلی>درباره‌ ما>نمایه شرکت

Changde New Material Technology Co., Ltd. در Yueyang، یک شهر تاریخی و فرهنگی ملی واقع شده است. سلف این شرکت Yueyang Changde Chemical Industry Co., Ltd. است که در سال 1993 تأسیس شد و در سیستم Sinopec بازسازی شد. این شرکت در حال حاضر دارای پنج شرکت تابعه و پنج پایگاه تولیدی می باشد.

این شرکت ماموریت "ارائه محصولات با کیفیت بالا برای مشتریان، فراهم کردن بستر برای کارکنان، ارائه بازده برای سهامداران و کمک به جامعه" را اجرا می کند و متعهد به توسعه پایدار و سالم سه بخش تجاری مواد شیمیایی زیست محیطی است. ، مواد شیمیایی خوب و مواد شیمیایی جدید. محصولات اصلی این شرکت دارای بیش از 30 نوع در شش دسته است که عمدتاً شامل: مواد شیمیایی مواد کاربردی، مواد شیمیایی پوشش، مواد شیمیایی کشاورزی، مواد شیمیایی پزشکی، مواد شیمیایی معطر، مواد شیمیایی مصالح ساختمانی است. پایانه های کاربردی عبارتند از: تیغه های باد، فضای داخلی وسایل نقلیه انرژی جدید، حلال های درجه بالا، داروهای ضد فشار خون، کنه کش ها، آفت کش ها و افزودنی های سیمان و غیره.

این شرکت با پایبندی به فلسفه عملیات "جستجوی فناوری پیشرفته و برجسته، حفظ یکپارچگی و شخصیت نجیب"، یک سیستم نوآوری مشترک "تثلیث" تولید، فروش و تحقیق را برای کمک به توسعه شرکت ایجاد کرده است. این شرکت عنوان تیم نوآوری و کارآفرینی علمی و فناوری شرکت استانی هونان را کسب کرده است، یک نفر از کمک هزینه ویژه دولتی شورای ایالتی برخوردار است و دارای پلتفرم هایی مانند "مرکز فناوری سازمانی هونان"، "ایستگاه کاری آکادمیک اکسیداسیون کاتالیستی سبز یویانگ" است. و "Hunan Intellectual Property Advantage Cultivation Enterprise" با 60 اختراع مجاز.

بر اساس چشم انداز توسعه "سبز، مشخصه و برجسته"، شرکت متعهد به جهت "سبز" است. این شرکت به شدت درگیر استفاده جامع از منابع کاپرولاکتام است و تنها شرکتی است که استفاده جامع از هر سه ضایعات را در فرآیند مضاعف کاپرولاکتام محقق می کند. محصولات استفاده جامع در کاتالوگ های ترجیحی وزارت دارایی و اداره امور مالیاتی کشور گنجانده شده است. این یکی از 108 واحد پیشرفته حفاظت از محیط زیست در صنایع نفت و شیمیایی در دوره برنامه پنج ساله سیزدهم است. روی محصولات "ویژه" تمرکز کنید تا قهرمان فردی و کارشناس پشتیبان در زمینه زیربخش باشید. در این میان، محصولاتی مانند اپوکسی سیکلوهگزان، n-آمیل الکل، سیکلوهگزان دیامین، سیکلوهگزان دیول و سایر محصولات، شکاف داخلی را پر کرده اند، اپوکسی سیکلوهگزان، متیل سیکلوهگزان و حلقه هگزا متیلن دیامین سهم بازار جهانی را در بین سه محصول برتر پر کرده است. سهم بازار جهانی سیکلوهگزان دی‌آمین و سیکلوهگزان دی‌آمین در رتبه‌های سه برتر قرار دارد، افزودنی‌های مصالح ساختمانی OSB در سطح پیشرفته بین‌المللی قرار دارند و ظرفیت تولید پلی‌اترامین و پلی‌اتر پلی‌ال در خط مقدم همتایان داخلی قرار دارد. این شرکت سومین دسته از شرکت های تخصصی و جدید "غول کوچک" در کشور است. روی توسعه "عالی" تمرکز کنید. این شرکت از مدل گروه "N+13+1" پیروی می کند، یعنی N شرکت تابعه، 1 ستاد مدیریت و 1 مرکز تحقیق و توسعه. به بازار محور، ایجاد ارزش به عنوان هدف، و فناوری به عنوان پشتیبان برای دستیابی به توسعه پایدار سازمانی پایبند است. .

ما حاضریم دست به دست هم دهیم و با دوستانی از همه اقشار زندگی کنیم، همکاری کنیم و برنده باشیم، هماهنگ توسعه پیدا کنیم و آینده را به اشتراک بگذاریم.

0QQ图片20220302152500